Realizacja innowacji - SOSW OKRUSZEK KG

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY
"OKRUSZEK"

Adres: 78-100 Kołobrzeg ul. Brzozowa 2
tel. 94 35 49 670/ fax. 94 35 49 674

logo szkoły: dwie stylizowane postacie na kuli
grafika: godło Polski
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
OKRUSZEK

Adres: 78-100 Kołobrzeg   ul.Brzozowa 2
Tel. 94 35 49 670
E-mail: soswkolobrzeg@hot.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Realizacja innowacji

Innowacje, projekty, programy > Innowacje > Innowacja "Breloki z drukarki 3D"Roztrzygnięcie konkursu na projekt breloka z drukarki 3D

Podczas imprezy Mikołajkowej w Hotelu Ikar Plaza w dniu 6 grudnia 2023 roku uczniowie biorący udział w konkursie gazetki szkolnej "Echa Okruszka" na projekt breloka 3D otrzymali nagrody i dyplomy od redaktora gazetki szkolnej "Echo Okruszka" pana Krzysztofa Biełookiego oraz pani dyrektor SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu Heleny Rudzis-Gruchały, pani wicedyrektor SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu Małgorzaty Mularczyk, pana Starosty Powiatu Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego i pani Prezydent Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej. Projekty breloków zostały zeskanowane przez uczniów, przerobione na obiekty 3D i wydrukowane na drukarce 3D na sprzęcie z projektu "Laboratoria Przyszlości".
Działanie realizowane jest w ramach innowacji pedagogicznej: "Breloki z drukarki 3D", autorstwa Krzysztofa Biełookiego i Kingi Świderskiej.
Nagrodzeni uczniowie, to Wiktor Szafraniec, Filip Fjiołek, Patryk Jarosz, Patryk Konopka, Alicja Hekert.
Laureatom konkursu gratulujemy pomysłów i zachęcamy do udziału społeczności uczniowskiej "Okruszka" w kolejnych konkursach.

Opracowanie: Krzysztof BiełookiBreloki dla uczniów SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu

Uczniowie SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu otrzymali kolejne breloki zaprojektowane i wydrukowane podczas zajęć na drukarce 3D. Działanie realizowane w ramach innowacji pedagogicznej: "Breloki z drukarki 3D" autorstwa Krzysztofa Biełookiego i Kingi Świderskiej. Innowacja realizowana na sprzęcie #laboratoriaprzyszlosci i #aktywnatablica.

Opracowanie: Krzysztof Biełooki


Początek innowacji

Pan Krzysztof Biełooki i Pani Kinga Świderska rozpoczęli w ośrodku innowację pedagogiczną „Breloki z drukarki 3D”, której celem jest wykonanie breloków i biżuterii na drukarce 3D, poznanie oprogramowania do projektowania, edycji i druku modeli 3D, poznanie stron z modelami 3D, wykonanie wystawy prac z wydrukami, publikacje działań uczniów w mediach.

Opracowanie: Krzysztof Biełooki
© Copyright 2024 by SOSW Okruszek w Kołobrzegu
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego