Styczeń 2024 - SOSW OKRUSZEK KG

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY
"OKRUSZEK"

Adres: 78-100 Kołobrzeg ul. Brzozowa 2
tel. 94 35 49 670/ fax. 94 35 49 674

logo szkoły: dwie stylizowane postacie na kuli
grafika: godło Polski
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
OKRUSZEK

Adres: 78-100 Kołobrzeg   ul.Brzozowa 2
Tel. 94 35 49 670
E-mail: soswkolobrzeg@hot.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Styczeń 2024

Wydarzenia


Dzień Babci i Dziadka

Ależ cudny dzień przed nami … Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie klasy 8a, 8b i 3bPP przygotowali drobne niespodzianki, którymi obdarują swoich kochanych Dziadków podczas feri.

Opracowanie: OkruszekPraktyki w Muzeum Bursztynu w Kołobrzegu

Uczniowie z klasy IIIA PP oraz uczniowie z klasy III B PP przygotowywali certyfikaty podczas praktyk wspomaganych w Muzeum Bursztynu Kołobrzeg.

Opracowanie: OkruszekProgram: Gotuj się na zmiany

Kolejne zadanie z Programu Gotuj się na zmiany, w którym biorą udział klasy 3a, 8a i 8b już za nami. Tym razem rozmawialiśmy o znaczeniu prawidłowego odżywiania. Podczas zajęć uczyliśmy się budować swoje nawyki żywieniowe oraz dowiedzieliśmy się dlaczego tak ważne jest racjonalne odżywianie. Zwieńczeniem zajęć było stworzenie plakatu.

Opracowanie: Okruszek


"Bezpieczne ferie"

W związku ze zbliżającymi się feriami Zespół do spraw bezpieczeństwa zorganizował apel "Bezpieczne ferie". W trakcie wielu zabaw i gier uczniowie przypomnieli i utrwalili sobie zasady bezpiecznego zachowania się podczas zimowego odpoczynku. Rozstrzygnięto także dwa konkursy: "Bezpieczne ferie" i "Projekt bombki 3D". Wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom życzymy bezpiecznego wypoczynku.

Opracowanie: OkruszekMiejska Biblioteka Publiczna Kołobrzeg

Dzisiaj w Miejska Biblioteka Publiczna Kołobrzeg uczniowie z klas IIA, VIA i VIIA spotkali prawdziwą, mroźną i śnieżną zimę. Wraz z panią Agatą dzieci wyruszyły do lodowej krainy pingwinów.

Opracowanie: OkruszekHarcerski Krąg Seniorów "Jantar"

Tuż przed feriami naszych uczniów odwiedzili harcerze seniorzy z Harcerskiego Kręgu Seniorów "Jantar" Bałtycki Hufiec Morski ZHP Kołobrzeg. Spotkanie miało charakter integracyjny - harcerze seniorzy grając i śpiewając znane naszym uczniom piosenki oraz kolędy włączyli wszystkich do wspólnej zabawy - "Jedzie pociąg z daleka" oraz "Tańczymy walczyka". Spotkanie było również okazją do wręczenia znananemu kołobrzeskiemu fotografowi panu Kazimierzowi Ratajczykowi listu gratulacyjnego z okazji Jubileuszu 50-lecia pracy.

Opracowamie: Okruszek
© Copyright 2024 by SOSW Okruszek w Kołobrzegu
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego